Agnieszka Piasecka 727-538-4171 – Podcasty i Videos

Agnieszka Piasecka 727-538-4171 - Podcasty i Videos Polski Prawnik Clearwater,  Florida, Agnieszka Piasecka, Aga Piasecka, Attorney, Lawyer, Adwokat

Agnieszka Piasecka 727-538-4171 – Podcasty i Videos

Prawo Spadkowe / Testamenty i Trusty – Pytania i Odpowiedzi

Czy warto zainwestować w „Estate Planning Package”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy warto zainwestować w „Estate Planning Package”?

Jakie są zalety i wady ustanowienia testamentu?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są zalety i wady ustanowienia testamentu?

Jakie są zalety i wady ustanowienia trustu?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie są zalety i wady ustanowienia trustu?

„Pet Trust” czyli jak mogę zabezpieczyć moje zwierzęta na wypadek mojej śmierci?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat „Pet Trusts” czyli jak można zabezpieczyć swoje zwierzęta na wypadek śmierci.

Czy mogę przeprowadzić postępowanie spadkowe po zmarłym na Florydzie w Polsce?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę przeprowadzić postępowanie spadkowe po zmarłym na Florydzie w Polsce?

Jakie dokumenty są niezbędne aby upoważnić moje dzieci do działania w moim imieniu?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jakie dokumenty są niezbędne aby upoważnić moje dzieci do działania w moim imieniu?

Oświadczenie o odrzuceniu spadku w Polsce

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia temat oświadczenia o odrzuceniu spadku w Polsce.

Gdzie mogę uzyskać kopię trustu? Czy trust jest publicznie rejestrowany?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Gdzie mogę uzyskać kopię trustu? Czy trust jest publicznie rejestrowany?

Czy mogę wydziedziczyć małżonka po mojej śmierci?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę wydziedziczyć małżonka po mojej śmierci?

Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy mogę odwołać Quitclaim Deed?

Certyfikowana kopia deedu za $90?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na pytanie dotyczące korespondencji z żądanie zapłaty, która jest często wysyłana do właścicieli nieruchomości po zarejestrowaniu nowego deedu.

Jak uniknąć kosztów postępowania spadkowego?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak uniknąć kosztów postępowania spadkowego?

“Probate” czyli postępowanie spadkowe na Florydzie

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat: “Probate” czyli postępowanie spadkowe na Florydzie?

Co to jest “Trust”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Trust”?

Czy trust chroni majątek przed wierzycielami? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Czy trust chroni majątek przed wierzycielami? 

Co to jest Health Care Surrogate? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest Health Care Surrogate?

Co to jest “Power of Attorney”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Power of Attorney”?

Co to jest “Living Will”? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Living Will”?

Co to jest “Last Will”? 

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Last Will”?

Co to jest “Lady Bird Deed”?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Co to jest “Lady Bird Deed”?

Ochrona przed wierzycielami na Florydzie

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. omawia popularny temat ochrony przed wierzycielami na Florydzie.

Jak możemy mieć wpływ na to do kogo trafią nasze dzieci na wypadek naszej równoczesnej śmierci?

W tym podcaście, Polski Adwokat / Prawnik w Clearwater na Florydzie, Agnieszka Piasecka, Esq. odpowiada na często zadawane pytanie: Jak możemy mieć wpływ na to do kogo trafią nasze dzieci na wypadek naszej równoczesnej śmierci?

*Te podcasty mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady prawnej. 


*The information contained in these Podcasts is provided for informational purposes only, and should not be construed as legal advice on any subject matter.

Inne podcasty i video:

https://piaseckalaw.com/polski#1bde7d28-6200-42c1-b882-f4f9ed4f691f